Одна сторона паралелограма складає 40 см, а друга — на 12 см більша. Обчисли периметр паралелограма.


Ответы на вопрос

Отвечает Chugunov Kirill.

Відповідь:

184 см

Пояснення: Протилежні сторони паралелограма рівні.

тому  Р= 2( а+b)

Нехай а==40 cм, тоді за умовою задачі b=(40+12) см.

P=2(40+(40+12))=2*92=184 (cм)