Чому дорівнює довжина відрізка AB якщо A(1;-3;5) B(5;-1;3)


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарева Верча.

АВ²=(5-1)²+(-1+3)²+(3-5)²=16+4+4=24

АВ=√24=√6*4=2√6