Площа паралелограма - 8см2, а його периметр - 20 см. Висота, проведена до однієї з його сторін, у 2

рази менше, ніж ця сторона. Обчисли: 1) цю висоту; 2) сторону, до якої вона проведена; 3) другу сторону паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Вознюк Софія.

Ответ:

1) висота - 2 см

2) сторона, до якої вона проведена -4см

3)другу сторону паралелограма -  6 см

Объяснение:

Дано, що висота менша за сторону у 2 рази. тоді сторона буде 2х, а висота - х. Складаємо рівняння:

х * 2х = 8 см2

2х2( у квадраті) = 8 см

х2( у квадраті) = 4

х = \sqrt{4} = 2

х= 2 - висота

1 Сторона - 2 * 2 =4

2 сторона - 20 - (4+4) = 16 :2 = 8

Відповідь:

1)2 см

2) 4 см

3) 8 см