Знайдіть кути трикутника,якщо вони відносяться як 2:6:1 А)20градусів:40градусів:80градусів

Б)30:60:90(тут тоже градусі) В)40:80:160(градусів) Г)40:20:120(градусів).

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Полина.

Ответ:

2 \div 6 \div 1

Объяснение:

A = 2x

B = x

C = 6x

2x + 6x + x = 180°

9x = 180°

x = 180°÷ 9

x = 20°

A = 2 × 20° = 40°

B = 1 × 20° = 20°

C = 6 × 20° = 120°