Основа та бічна сторона рівнобедреного трикутника відносяться як 3 :4 . Знайдіть сторони цього

трикутника, якщо його периметр дорівнює 88см

Ответы на вопрос

Отвечает Матусевич Андрей.

Ответ:

Відміть відповідь як найкращу

коефіцієнт пропорційності=х

основа-3х

бічні сторони по 4х

складемо рівняння

3х+4х+4х=88

11х=88

х=8

основа=3*8=24см

бічні сторони=4*8=32см кожна

Объяснение: