Знайдіть площу трикутника, одна зі сторін якого дорівнює 7см, а висота, проведена до неї, дорівнює

8см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Игорьков Игорь.

Ответ:

б)-28см^2

Объяснение:

7*8/2=56/2=28см^2

Взята из интернета