Знайти координати відрізка середини відрізка МК якщо М(6;-4;-4) і К(-2;-2;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Александра.

Ответ:

Координати середини відрізка: (2;-3;-1,5)

Объяснение:

x =  \frac{6 + ( - 2)}{2} = 2 \\ y =  \frac{ - 4 + ( - 2)}{2} =  - 3 \\ z =  \frac{ - 4 + 1}{2} =  - 1.5