Дано точки M(3;-2;1) і N(5;2-3). Знайдіть координати середини відрізка MN та його довжину.


Ответы на вопрос

Отвечает Макшаков Данил.

Нехай А- середина відрізка MN

А( (3+5)/2 ;  ( -2+2)/ 2 ;    (1-3)/2)

А( 4 ;0; -1)

Довжина = \sqrt{4+16+16} =\sqrt{36} =6