Знайти координати середини відрізка АВ ,якщо А (-2;3;4)В(4;-1;-6)

1.(2;2;-2)2.(-6;4;10)3.(1;1;2)4.(1;1;1)5.(1;1;-1;)​

Ответы на вопрос

Отвечает Амиржанов Азат.
1. х=(-2+4):2=1
2. у=(3-1):2=1
3. z= (4-6):2= -1
Ответ: ( 1;1;-1)