Обчисліть площу трикутника периметр якого дорівнює 12 см а радіус кола 3 см помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Твердохлеб Таня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Р = 12 см

r = 3 см

Sтр. - ?

S = p*r,  де р - полупериметр трикутника, r - радіус вписаного кола

p = Р/2 = 12/2 =6 см

знайдемо S тр.= 6* 3 = 18см2