Радіус Основи Циліндра змен- Шили у 2 рази. Як змінився об'єм циліндра?


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Эльвина.

Ответ:

Объяснение:

Об'єм циліндра визначається формулою:

V=пR^2h

За умовою завдання, радіус був зменшений в два рази, тобто

R2=1/2R

Отже, об'єм дорівнює:

V=п*1/2R^2h

значить, новий об'єм став у 2 рази меньший