Знайдіть три числа, якщо перше число на 5,3 більше за друге, трете менше від другогона 1,87, а

сума перших двох чисел більша за третє число на 32 — 32, 3310​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяконова Елизавета.

х - перше число

х - 5,3 - друге

х - 5,3 - 1,87 - трете

х + х - 5,3 = 5,3 - 1,87 + 32,3

х = 32,3 - 1,87 = 30,43 (перше)

30,43 - 5,3 = 25,13 (друге)

25,13 - 1,87 = 23,26 (трете).

Відповідь: 30,43; 25,13; 23,26.