Знайдіть сторони прямокутника якщо вони відносяться як 2/3 а площа прямокутника дорівнює 56 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайнутдинова Зарина.

Ответ:

Объяснение:

2х*3х=56

6х²=56

х²=56/6

х=√28/3

a=(√28/3)*2 см

b=(√28/3)*3 см