Висота проведена до основи рівнобедреного трикутника дорівнює 6 см. Знайдіть висоту проведену до

бічної сторони, якщо основа дорівнює 8 см, а бічна сторона - 12 см. ДАЮ 40 БАЛІВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетов Равиль.

Ответ:

4 см.

Объяснение:

Площадь треугольника - половина основания умноженНое на высоту:

S=ah/2=8*6/2=24 см²;

24=12*h/2 ⇒ h=24*2/12= 4 см.