Підлогу що має форму прямокутника розмірами 3,5м і 4м необзідно покрити плиткою. Скільки плитое

знадобиться якщо плитка має форму квадрата із стороною 40 см? даю 25 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жалмаганбетова Мерей.

Ответ:

88штук.

Объяснение:

Формула знаходження площі прямокутника

S=a*b,де а,b сторони прямокутника.

Із цієї формули знайдемо площу підлоги:

3,5*4=14м² площа підлоги.

40см=0,4м.

Із формули S=a*b знайдемо площу плитки:

0,4*0,4=0,16 м² площа плитки.

14:0,16=87,5 кількість плиток, які необхідні для підлоги

Округліти до цілого в більшу сторону.

87,5≈88

Відповідь:88шт плиток..