M внутрішня точка відрізка AB. Знайдіть довжину AB, якщо BM = 5 см Виконайте завдання: MB = 3AMЦе

одна задача! Пж СТРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Даниил.

Ответ:

АВ = 6 2/3 см

Объяснение:

МВ це те саме що і ВМ

МВ=5 см

MB = 3AM

3AM = 5 см

АМ = 5/3

АВ= АМ+МВ

АВ= 5/3+5

АВ= 5/3+5/1 = 5/3+15/3=20/3=6 2/3 см