Кути ромба пропорційні числам 1 і 2. Знайдіть меншу діагональ ромба якщо його периметр дорівнює 40

см

Ответы на вопрос

Отвечает Кольцова Анастасия.

Ответ: 10 см

Объяснение:

Можна вважати, що кути ромба мають міру х та 2х, де х — деяке число. Але х + 2х = 180; Зх - 180; х = 60; 2х = 120. Отже, кути ромба дорівнюють 60° і 120°. За умовою периметр ромба Р = 40 м. Тоді 4АВ = 40, АВ = 10 (см). Оскільки ZA = 60°, то трикутник ABD — правильний , тобто BD = АВ = 10 (м). Отже, менша діагональ ромба дорівнює 10 см.