CРОЧНО!!! Промінь ОВ ділить кут АОС що дорівнює 120 градусів на два кути. Знайдіть кути АОВ і ВОС,

якщо градусів міри кутів відносяться 3:5

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилятова Валерия.

Ответ:

120÷(3+5)=15 градуів 1 частина кута)

15×3=45 градусів (кут АОВ)

15×5=75 градусів (кут ВОС)