Знайти суміжні кути один з яких на 42° менший від іншого


Ответы на вопрос

Отвечает Скачков Александр.

Відповідь:Нехай х° кут 1 тоді кут 2= х+42°

х+х+42=180

2х=180-42

2х=138

х=69

Кут 1=69° кут 2=111°

Пояснення: