Знайдіть всі кути паралелограма якщо один з них на 20° більше нього​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Максим.

Відповідь: 80 і 100

Пояснення:

Нехай один кут=х, тоді інший (х+20)

х+(х+20)=180 (сума кутів паралелограма прилягаючих до однієї сторони)

2х+20=180

2х=180-20=160

х=80

Отже один кут =80, а інший (80+20)=100