периметр трикутника на 10 см більший за одні із строрін , на 13 см за другу і на 9 см за третю ,

знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Нехай сторони трикутника а, в, с,  тоді за умовою

Р=а+10

Р=в+13

Р=с+9      складемо

3Р=а+в+с+32

а+в+с=Р

3Р-Р=32

2Р=32

Р=16 см.

Перевіримо:

а=16-10=6 см

в=16-13=3 см

с=16-9=7 см

6+3+7=16 см.

Відповідь: 16 см.