Точки A, B, CiD розміщені на одній прямій так, що точка В знаходиться між точками А і С, а точка

C - між точками Bi D. Знайдіть відстань AD, якщо ВD 16 см,AB-BC2 см, C - середина BD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Красна Катя.

Ответ:

26 см

Объяснение:

1) Так как С - середина BD, то ВС = СD = 16 : 2 = 8 см

2) АВ больше ВС на 2 см согласно условию:

АВ = 8 + 2 = 10 см

3) AD = 10 + 8 + 8 = 26 см