Одна із сторін прямокутника дорівнює 18 см, а його периметр80 см. Знайдіть сторони даного

прямокутника.а) 18 см, 11 см, 18 см, 11 см;б)18 см, 20 см, 18 см, 20 см;в)18 см, 22 см, 18 см, 22 см;г)інша відповідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Непик Яна.

Відповідь: 18, 22, 18, 22

Пояснення:

Р=2*(а+в)

а=18

80=2*(18+х)

36+2х=80

2х=80-36=44

х=22