Срочно даю 90 балов (пожалуйста) Конструкція має форму прямої трикутної призми, сторони основи

якої 9 м, 10 м і 17 м. Знайдіть висот ( у метрах) у цієї конструкції, якщо площа її повної поверхні дорівнює 360 м^2 . Надрукуйте тільки число , без одиниць вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Франк Мария.

Ответ:

h= 8

Объяснение:

Найдём высоту по формуле

h= (S-2S1)/(a+b+c)

где abc - стороны основания, S- площадь поверхности итд

по т Герона

S1= √(p(p-a)(p-b)(p-c))

где p(полуп) = (a+b+c)/2 = 18

S1= √(18(18-9)(18-10)(18-17) = 36

вернёмся к первой формуле, и подставим все это:

h= (360-2*36)/(9+10+17) = 8