Градусна міра одного з кутів,що утворилися при перетині двох прямих,на 20° більша за градусну міру

іншого.Знайдіть градусні міри решти кутів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Талова Юлия.

Ответ: одна пара вертикальних кутів по 80 друга по  100

Объяснение:Якщо перетинаються дві прямі, то утворюються дві пари вертикальних кутів. Вертикальні кути рівні.

х+20+х=180

2х=180-20

х=160:2

х=80

80+20=100