тупий кут рівнобічної трапеції на 36° більший від його гострого кута. Знайдіть ці ккути.СРОЧНО

НУЖНО ЗДАТЬ ДО 45 МИНУТ

Ответы на вопрос

Отвечает Брюхова Ксения.

Сума тупого та гострого кутів трапеції становить 180°.

Нехай гострий ∠1= х°, тоді тупий ∠2=х+36°

х+х+36=180

2х=144

х=72

∠1=72°;  ∠2=72+36=108°