опуклий чотирикутник вписаний у коло. знайдіть найбільший кут чотирикутника якщо сума градусних мір

першого і другого кутів дорівнює 120°,а третій кут удвічі більший за четвертий​

Ответы на вопрос

Отвечает Храмкова Арина.

Ответ:

160°

Объяснение:

120+х+2х=360

3х=360-120

х=240:3

х=80

третій кут 2*80=160°