Одна з основ трапеції дорівнює 8 см більша за другу, а середня лінія дорівнює 17 см. Знайдіть

основи трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Зверева Мария.

Нехай менша основа х см, тоді більша основа х+8 см. Середня лінія дорівнює напівсумі основ. Отже,

(х+х+8)/2=17

2х+8=34

2х=26

х=13

Менша основа 13 см, більша 13+8=21 см.