Знайдіть усі кути паралелограма якщо два його кути відносяться як 3:1


Ответы на вопрос

Отвечает Китикова Ксюша.

Ответ: кути паралелограма 45, 135, 45, 135

Объяснение:3+1=4 180/4=45 45*3=135  протилежні кути паралелограма рівні