Срочнооо!Периметр трикутника дорівнює 30см.Знайдіть його сторони,якщо одна з них на 3 см менша за

другу

Ответы на вопрос

Отвечает Заровная Элеонора.

Ответ:

Х+Х+Х+3=30

3х=27

х=9

Объяснение:

9+9=18

9+3=12

В сумі 30 що дає периметр Трикутника