Середня лінія рівнобедреного трикутника, паралельна основі, дорівнює 6 см. Знайдіть сторони даного

трикутника, якщо його периметр дорівнює 46 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Муркин Кирилл.

P=46см

ABC-рівнобедренний MN-середня лінія

AC=2MN=26см=12см (основа)

12+x+x=46

12+2x=46

2x=46-12

2x=34

x=17

AB=BC=17см

Ответ: AC-12см, AB і BC=17 см