Вопрос 8 7кобез ответаОберіть вірну відповідьТри послідовні сторони описаногочотирикутника

дорівнюють 12 см, 13 см, 14 см.Знайти четверту сторону.-/1 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Ангелина.

В описаному чотирикутнику суми протилежних сторін рівні між собою.

Знайдемо суму двох протилежнних сторін - першої та третьої

14+12=26 (см)

Тоді четверта сторона

26-13=13 (см)