Знайдіть координати середини відрізка АВ, якщо А(-16;8); В(12;-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Ринат.

Объяснение:

Mx=-16+12=-4

My=8+(-6)=2

Мс=(-4;2)

середина відрізка по Х : Хсеред. =Х1+Х2/2

аналогічно для у, тільки вже кординати у