Знайти суміжні кути, які відносяться як 3:17.Срочно дам 10 балов помогите!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Король Бекжан.

Сума суміжних кутів трикутника 180°

нехай ∠1=3х°, тоді ∠2=17х°

3х+17х=180

20х=180

х=9

∠1=9*3=27°,  ∠2=9*17=153°