У трикутника авс проведено медіану вd.периметр трикутника abc дорівнює 48 см, периметр трикутника

abd дорівнює 28 см, а периметр трикутника bdc дорівнює 32 см. знайдіть довжину медіану bd Даю 35 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Фурч Валентина.

Ответ:

bd = 6

Объяснение:

P abc = ab + bc + ac = ab + bc + ad + dc

P abd = ad + bd + ab

P bdc = dc + bd + bc

P abd + P bdc  = ad + bd + ab + dc + bd + bc = ac + ab + bc + 2bd =

= P abc + 2bd;

P abd + P bdc = P abc + 2bd

28 + 32 = 48 + 2bd

12 = 2bd

bd = 6