Знайти проекцію похилої на полощину, якщо похила дорівнює 13см,а перпендикуляр проведений з тієї ж

точки 12см

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Саша.

Ответ:

5 см

Объяснение:

Маємо площину і до цієї площини з довільної точки проведена висота, що є перпендикуляром і похила до площини з тої самої точки.Проекцією похилої на площину буде пряма, яка сполучає точку перетину висоти на площині і точку похилої на ту саму площину.Утворюється прямокутній трикутник.Розв"яжемо його за допомогою теореми Піфагора.

Н²-похила ²=проекція²     13²-12²=169-144=25 √25=5