Основа трапеції відносяться як 2:3, а середня лінія дорівнює 5 м. знайдіть основи​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Виктор.

Середня лінія дорівнює напівсумі основ.

Нехай менша основа 2х м, більша основа 3х м.

2х+3х=5*2

5х=10

х=2

Менша основа 2*2=4 м, більша основа 3*2=6 м.