Сторони трикутника дорівнюють 4см, 7см і 8см.Знайдіть сторони подібного йомутрикутника, якщо

найменша йогосторона дорівнює 12 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Ксения.

Сторони трикутника дорівнюють

4см, 7см і 8см.

Знайдіть сторони подібного йому

трикутника, якщо найменша його

сторона дорівнює 12 см.​

Найменші сторони трикутників відносяться як 12/4,

тобто 12:4 = 3 (коефіцієнт пропорційності)

Можемо знайти інші сторони

3*7=21 (см)

3*8=24 (см)

Відповідь: сторони подібного йому  трикутника 12 см, 21 см, 24 см.