Знайдіть периметр трикутника якщо його середні лінії' 4см 5і 6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Лисов Илья.

Відповідь: 30см

Пояснення:

Середня лінія трикутника паралельна одній із його сторін і дорівнює половині цієї сторони.

Р=4*2+5*2+6*2=8+10+12= 30(см)