Знайдіть градусну міру дуги, що становить 5/6кола а) 108°, Б) 150°, в) 216°, Г) 300°


Ответы на вопрос

Отвечает Галушка Никита.

Відповідь: Г) 300°

Пояснення:

Все коло має 360°

360*\frac{5}{6}=60*5=300°