Площа основи конуса дорівнює 25п см2,а його твірна 13 см.Знайдіть висоту конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Ela.

Відповідь: 12см

Пояснення: Sосн=пR^2=25п, R=5см. За т. Пiфагора

h^2=13^2-5^2=169-25=144,

h=12(см).