У рінобедреному трикутнику основа відноситься до бічної сторони як 9:7, а різниця між ними 4 см.

Знайти периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Юлия.

основа 9х см

бічна сторона 7х см

за умовою: 9х-7х=4

знайдемо х:

9х-7х=4

2х=4

х=2

основа 9х= 9*2 = 18 (см)

бічна сторона 7х= 7*2 = 14 (см)

Периметр трикутника :

Р= 18+14+14 = 46 (см)

Відповідь: периметр рівнобедреного трикутника 46 см.