Дано вектори m (p;41) i ū (20;-10)при якому значенні p вектори перпендикулярні? помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутин Ярослав.

Ответ:

p=2.

Объяснение:

Дано вектори m(р; 4) і n(20; -10). При якому значенні р

вектори m i n:

1) колінеарні:

p/20=4/-10, p=- (20*4) /10=-8

p=-8

2) перпендикулярні

20×p+4×(-10)=0,

20p=40,