Периметр прямокутника дорівнює 70 см. Сторони прямокутника відносяться як 3 : 4. Знайдіть більшу із

сторін прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Ариша.

Объяснение:   Нехай менша сторона дорівнює 3х см, тоді більша сторона дорівнює 4х см.

3х+4х+3х+4х=70

14х=70

х=5

Отже, менша сторона 3*5=15 см, а більша сторона 4*5=20 см

Відповідь: 20 см