10 балов Срочно №5. Довжина меншої основи трапеції та середньої лінії дорівнюють 8 і 16 см

відповідно. Найти другу основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевырев Никита.

Ответ:

24см

Объяснение:

Дано:

Трапеция

а=8см

m=16см

b=?

Формула нахождения средней линии.

m=(a+b)/2

(8+b)/2=16

b=16*2-8

b=24 см