Радіус основи конуса дорівнює 4 см, а твірна утворює з площиною основи кут 30°. Знайдіть: Твірну

і висоту конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Гродис Лера.

Ответ:

твірна дорівнює 8/√3см

Висота дорівнює 4/√3 см

Объяснение:

cos30°=R/l

√3/2=4/l

l=4*2/√3=8/√3см

sin30°=h/l

h=l*sin30°

h=8/√3*1/2=4/√3 см