Серед наведених рівнянь укажіть рівняння прямої яка проходить через центр кола x^2+y^2=16

a)2x-3y=0 б)3x-8=0 в)x+2y+3=0 г)3у+12=0

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллина Лейсан.

Відповідь: а)2x-3y=0

Пояснення:

по рівнянню кола x^2+y^2=16 ми можемо сказати, що його центр О знаходиться на початку координат О ( 0;0), а радіус рівен 4

(підставляєм в кожне рівняння замість х нуль і там де у=0 - то і буде рівняння прямої, що проходить через О (0;0)

а) 2*0-3у=0

-3у=0

у=0

б)3х=8

   х=8/3 -  не підходить

в) 0+2у+3=0

 2у=-3

 у≠0- не підходить

г)3у=-12

  у=-4  - не підходить