331. Знайдіть усі кути, утворені при перетині двох паралель- них прямих січною, якщо один із них

на 24° менший від іншого.

Ответы на вопрос

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ:

∠AEF=∠CFF1=∠E1EB=78° ; ∠BEF=∠DFF1=∠E1EA=102°

Объяснение:

∠AEF=∠CFF1 тому,що ці кути утворені паралельними лініями АВ і СД  і мають спільну двугу  лінію

∠AEF=∠E1EB утворені двома перехрещенними лініями і розташовани навпроти

180=2α-24⇒ α=(180+24)/2=102°

Другий кут 102-24=78°

різница між кутами 102-78=24°