У циліндр вписана правильна трикутна призма, сторона основи якої дорівнює 6 см, а висота 8 см.

Знайти довжину кола основи циліндра?

Ответы на вопрос

Отвечает Джафаров Анар.

Ответ:

4π√3см

Объяснение:

R=a/√3=6/√3=2√3см радіус кола

С=2πR=2π*2√3=4π√3см довжина кола