Знайдіть висоту прямокутного трикутника проведену до гіпотенузи,Якщо вона ділить гіпотенузу на

відрізки 16 см і 9 см Тільки розв'язати за темою подібність трикутників

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Павел.

Ответ:

ВД=\sqrt{15^2-9^2}=12 cм

АВ=15 cм

BC=20 см

Объяснение:

ΔАДВ и ΔАСВ подобны

АД/АВ=АВ/АС

АВ^2=АД*АC=9*25=15^2 cм

BC=\sqrt{25^2-15^2}=20 см